Category Archives: WYDARZENIA

Szkolenia dla przedsiębiorców w Urzędzie Skarbowym

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Olecku zaprasza na bezpłatne szkolenie z cyklu: „Wtorki z JPK”

Tematem szkolenia będzie obowiązek przesyłania od 1 stycznia 2018 r. plików JPK_VAT przez mikroprzedsiebiorców.

using online dating services

Russian girls always seemed mysterious to me. I wanted to figure out whether it’s true or not that they are so different from western women. Of course, trips to Russia was something that I couldn’t afford myself. Well, I could, but I couldn’t stay in Russia for long enough to build the connection with one of those gorgeous girls. So, using online dating services was the only logical solution for me. But with all that news about dating scams… like, I never wanted to become a victim of some of those swindlers. How can I be sure that I wouldn’t be fooled? The article on http://amurdate.com/ made everything clear. Now I know which sites I should stick with and which I should avoid by any cost.

„Syndrom” z Wieliczek na koncercie WOSP

Tegoroczny blok koncertowy WOŚP zainaugurowała grupa SYNDROM z Wieliczek.

Liderem zespołu, jest Kuba Śliwiński, uczeń I L.O. w Olecku, który jest również autorem tekstów i muzyki do wszystkich utworów wykonywanych przez zespół. Oprócz Kuby w zespole gra na perkusji jego wybitnie uzdolniony młodszy brat – Bartłomiej Śliwiński, a na gitarze basowej z powodzeniem zadebiutował Kacper Kapliński z Olecka.

Zagrożenia weterynaryjne

W dniu 28 grudnia 2016r. w Urzędzie Gminy w Wieliczkach odbyło się spotkanie Wójta,  radnych i sołtysów z Gminy Wieliczki z Powiatowym Lekarzem Weterynarii Panem Dariuszem Salamonem.

Jasełka i koncert kolęd

6 stycznia w Gminnym Ośrodku Kultury w Wieliczkach dzieci z Przedszkola i zespół Wielczanie uczcili czas Bożego Narodzenia wystawieniem Jasełek i koncertem kolęd „Hej kolęda, kolęda…”. Publiczność dopisała, mali aktorzy spisali się na medal,  Wielczanie również nie zawiedli. Dziękujemy organizatorom za troskę o nasze narodowe tradycje, w których duchu mogą dorasatć kolejne pokolenia. Poniżej fotoreportaż z wydarzenia.

Dzień Seniora

Corocznie w  Polsce jest obchodzony Dzień Seniora. Święto to przypada 14 listopada. Już od lat w Gminie Wieliczki podejmowane są działania, które niosą pomoc i radość osobom starszym oraz pozwalają im aktywnie włączyć się w życie innych pokoleń. Tradycyjnie, Gminny Ośrodek Kultury w Wieliczkach zorganizował uroczystość – gminne obchody Dnia Seniora, która odbyła się 19 listopada.